Sizden Gelenler

 

subHeader_l

Konu : Medyanın bugünkü hali.
Gönderen : Sabri Babadan Mesaj
Tarih : 8.1.2019 08:42:14


.
MEDYANIN BUGÜNKÜ HALİ...
"Medya tümüyle aşktan, şevkten, ihlâstan uzak. İstisnalar da kaideyi bozmuyor. İhlâstan en çok bahsedenlerin, ondan en fazla uzaklaştığını görüyoruz. Bazı ekranların ilk günleri ile şimdiki hallerini görseler, aradaki negatife doğru korkunç gelişmeler karşısında, acaba o ek­ranların yayına girmesi için ilk günler çırpınan, beyaz bulutlar kadar temiz yürekli insanlar, ne derlerdi, nasıl acı ve ıstırap içinde kalırlardı.

Birtakım önyargılar içimize öyle işlemiş ki... Bazı ekranlara sürekli çıkarılan, yüzünden, ifadesinden, sesinden melânet akan birtakım hatun kişiler, entel görünmek uğruna, o ek­ranlarda, o sözümona inanmış kişilerin ekranlarında boy gös­teriyorlar. Her vesile ile inanmışlıktan uzak yaşadıklarını haykıra haykıra söylüyorlar, hem de… Köle bile olamayacakları bazı kimseleri, yerden yere vuruyor, onlara hakaretler ediyorlar. Sahte sevgiler onlara, sahte ödüller onlara, sahte saygılar onlara... "

Sabri Tandoğan Efendi Hz.
Aziz Ruhları Şad Olsun.

...::Bu yazıyı arkadaşına gönder::...

Geri Dön

 

[Ana Sayfa] [Sabri Tandoğan] [Kitapları] [Yazıları] [Röportajları] [Resim Albümü] [Sizden Gelenler] [Dosya Arşivi] [Arama] [İletişim]