Sizden Gelenler

 

subHeader_l

Konu : Evrenin ilahi dili kitabı yazarından...
Gönderen : Siteden
Tarih : 9.10.2019 21:28:44


."EVRENİN İLAHİ DİLİ" ADLI KİTABI İLE SATIŞ REKORLERI KIRAN YAZAR BÜLENT GARDİYANOĞLU'NDAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR

"BABASINI VEYA ANNESİNİ DESPOT VEYA PASİF OLMAKLA SUÇLAYAN KADINLAR EVLENDİKLERİ ZAMAN BABALARINDAN DAHA DESPOT BİR ADAMLA EVLENİYOR, YA DA ANNESİNİ PASİF OLMAKLA ELEŞTİREN HANIMLAR EVLENİNCE ÇOK DAHA PASİF BİR EŞ OLUYORLAR" PEKİ BU HATALI GİDİŞ NASIL DÜZELTİLİR?

"KADIN SAÇINI SÜPÜRGE EDEREK ERKEĞİ ELİNDE TUTAMAZ. KENDİNE DEĞER VERMEYEN KADINA ERKEK DE DEĞER VERMEZ."

"HAKKINI HELAL EDEMEDİĞİN HER OLAY BAŞINA YENİ BİR HAKKINI HELAL EDEMEYECEĞİN OLAY GELMESİNE NEDEN OLUR. EN İYİSİ BU DUYGULARI BİR AN ÖNCE AFFA VE SEVGİYE DÖNÜŞTÜRMEK."

"ESKİ SEVGİLİSİNİ UNUTAMAYAN BİR KİMSE HAYATINA ESKİ SEVGİLİSİNİ UNUTAMAYAN BİRİNİ ÇEKER. DENGELİ OLMAYAN BİRİ DE HAYATINA HEP DENGESİZ İNSANLARI ÇEKER."

"DÜNYAMIZ ARTIK FOTON KUŞAĞINA GİRDİ. BUNDAN SONRA BAŞKALARINA KÖTÜLÜK YAPANLAR, BÜYÜ VB İLE UĞRAŞANLARIN AKIBETİ ÇOK ACI OLACAK. ANCAK EVRENE GÜZEL ENERJİLER VE HAYIRLI İŞLER VE BAŞKALARI İÇİN DE HAYIRLI DUALAR SUNANLAR İÇİN EVRENDEN YANSIMA YASASI GEREĞİ GÜZELLİKLER YANSIYACAK."

"KENDİNİ DÜZELT Kİ HAYATINA PROBLEMSİZ İNSANLAR ÇIKSIN"

KIZ ÇOCUKLAR ERKEK GİBİ, ERKEKLER KIZ ÇOCUK GİBİ YETİŞTİRİLİRSE, BİZ ERKEK BEKLİYORDUK AMA SEN KIZ DOĞDUN YA DA TERSİ ŞEKLİNDE BÜYÜTÜLEN ÇOCUKLARDA İLERİ YAŞLARDA NE GİBİ PROBLEMLER VE PSİKOLOJİK SORUNLAR ÇIKIYOR...

"ÇOCUKLARINIZIN YÜZÜNDE GÜLÜMSEYERK BAKIN VE YA SEN NE KADAR TATLI BİR ÇOCUKSUN DEYİN."

"ANNE BABANIZDAN HER AY EN AZ BİR KERE HELLALLİK ALIN."

"BİZ KAİNATTAKİ HER ZERRE İLE BİR ŞEKİLDE İLETİŞİM HALİNDEYİZ. KENDİNİZİ GERÇEKTEN SEVİYORSANIZ HERKESİ, HER ŞEYİ AFFEDİN."

YAZAR BÜLENT GARDİYANOĞLUNDAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR...

https://www.youtube.com/watch?v=cQFJDecnf8U&feature=share&fbclid=IwAR18YTpsBj6kcXhaUZhdJdNmBLn3HQVuDF_43InWLZENRwI3JP9hiM7Rurc

...::Bu yazıyı arkadaşına gönder::...

Geri Dön

 

[Ana Sayfa] [Sabri Tandoğan] [Kitapları] [Yazıları] [Röportajları] [Resim Albümü] [Sizden Gelenler] [Dosya Arşivi] [Arama] [İletişim]