Sizden Gelenler

 

subHeader_l

Konu : Nezle ve grip için en etkili ve uzun süreli çözümler.
Gönderen : Siteden
Tarih : 17.3.2020 12:02:53


.


GRİP VE NEZLE İÇİN EN ETKİLİ VE EN KOLAY ÜÇ ÇÖZÜM
Grip ve nezle için en etkili ve üstelik etkileri uzun süreli üç çözüm şöyle özetlenmektedir:


1-) On beş gün boyunca sabahları soğan çayı tüketmek. Akşamları da içilirse daha da iyi olur. Soğan çayı için bir adet orta boy soğan yıkanıp sadece en dıştaki kabuğu (temiz olmayabileceği için) çıkarılıp diğer renkli kabukları ile bir bardak suda 5-7 dk kadar kaynatılır ve mümkünse tatlandırılmadan içilir. Her içişte yeniden hazırlanmalıdır. Soğan kabuğu ve içi çok kıymetli bir demir ve bakır deposudur ve bu ikili grip için mucize çözümler sunar. Soğan kabukları bir iki gün suda bekletilerek çiçekler bu kırmızımsı renkli su ile sulanırsa dışarda soğukta kalsalar bile kışı sağ salim atlattıkları gözlenmiştir. Soğan çayını sık sık tekrarlayanlarda vücuttaki çeşitli kistlerin de eridiği bilinmektedir.2-) Bir kapta kaynayan suya biraz sirke ekleyerek buharını solumak. Bu yöntem bakterileri daha akciğerlere inmeden yok etmektedir. Grip başlamışsa bile solunumu açmakta ve ciğerleri rahatlatmaktadır. Sabah ve akşam tekrarlanabilir.


3-) Gece uyumadan önce bir bardak sarımsaklı süt tüketmek.


Ayrıca uzmanlar gribe karşı vücudu sıcak tutacak gıdalar alınmasını öneriyor. Bunun için kelle paça çorbası ve bol acı biber ilk akla gelen gıdalardır.


Herkese sağlık, afiyet ve şifa dolu günler olsun.

...::Bu yazıyı arkadaşına gönder::...

Geri Dön

 

[Ana Sayfa] [Sabri Tandoğan] [Kitapları] [Yazıları] [Röportajları] [Resim Albümü] [Sizden Gelenler] [Dosya Arşivi] [Arama] [İletişim]